Корзина
144 отзыва
Трейнер для зубів

Трейнер для зубів

Трейнер для зубів
Ви не любите посміхатися, тому що для цього потрібно демонструвати співрозмовнику нерівні зуби?

23.11.14

Ви не любите посміхатися, тому що для цього потрібно демонструвати співрозмовнику нерівні зуби? Цьому горю легко зарадять у стоматологічній клініці. Зараз існує безліч різних методик для виправлення прикусу, і трейнери для вирівнювання зубів – чудовий тому приклад.

Трейнер для зубів

Терапевтичний ефект від застосування цього методу виявляється комплексним і гармонійним. Усувається сама причина неправильного прикусу. Після лікування проблема гарантовано не повернеться.

Методику впливу брекетів на зуби можна порівняти зі суворими батьками, які насильно примушують своїх дітей що-небудь зробити. Трейнери ж у такому разі – терплячі і добрі батьки, які ненав'язливо пояснюють і ласкаво підштовхують до певного рішення.

Як це працює?

Трейнер являє собою багатофункціональний тренажер з еластичного силікону. Суть полягає у тому, що він надає різноплановий терапевтичний ефект:

  • помірний тиск на передні зуби, що допомагає зубам випрямитися. За цей ефект відповідають спеціальні дуги. Сила тиску залежить від жорсткості моделі;
  • фіксація язика в правильному положенні, що дає можливість водночас впоратися зі шкідливими звичками – неправильним (ротовим) диханням, інфантильним ковтанням (коли язик впирається в губи). За всю цю додаткову дію потрібно дякувати спеціальній частині конструкції – обмежувачу рухливості язика;
  • зняття зайвого тиску щік і губ на зуби. М'язи ротової порожнини перестають надмірно напружуватися. Так за допомогою «губного бампера» усувається ще одна з причин неправильного прикусу;
  • корегування і нормалізація положення нижньої щелепи. Це відбувається за рахунок ефективної підтримки суглобів щелепи.
  • Система лікування ділиться на два етапи, і полягає в послідовному застосуванні м'якого силіконового трейнера (блакитного) і жорсткого поліуретанового (рожевого).

Різновиди зубних трейнерів

  1. Для дітей (лікування змінного прикусу). Змінний прикус буває тільки у дітей, це початок патології. Трейнер T4K дозволяє розпочати боротьбу з неправильним прикусом вже в 5-6 років.
  2. Для дорослих (лікування постійного прикусу) використовується трейнер для зубів T4A. Він дозволяє вирівняти зуби і виправити прикус без використання брекетів, тобто працює, як звичайна знімна ортодонтична дуга.
  3. Для тих, хто носить брекети (служить доповненням до лікування). Скоби – досить агресивні пристрої, іноді вони цілком здатні травмувати м'які тканини ротової порожнини. Трейнер версії T4B гарантовано захистить пацієнта від подібних неприємностей.
  4. Для спортсменів. Це звичайна шина, добре знайома любителям боксу. Слугує для захисту зубів від агресивного механічного впливу.

Особливості догляду і нюанси використання

Догляд за цим ортодонтичним пристроєм потрібен невеликий. Досить промивати його чистою проточною водою після кожного застосування і зберігати в спеціально призначеному для цього контейнері. Звичайно, намагайтеся, щоб трейнер не падав на підлогу, інакше він може зламатися!

Останній пункт особливо стосується непосидючих малюків. Втім, у конструкції передбачена петелька для ремінця, який дозволяє прикріпити апарат до одягу дитини.

Використання цього методу лікування вимагає деякої концентрації і уважності. Під час носіння пристрою взагалі не можна говорити. Не можна кусати і жувати трейнер, намагатися зрушити його в роті, штовхати язиком.

Ціна питання

Вартість трейнерів для зубів – від 500 гривень за одну штуку. Оскільки лікування складається з двох етапів, загальна ціна лікування подвоюється.

Кожному потребуючому – по трейнеру!

Таким чином, трейнери для виправлення прикусу – непогана альтернатива брекетам, і вже точно набагато дешевша. Якщо з якихось причин в не маєте бажання встановлювати брекети, лікар може порекомендувати використання саме цього методу. Ну і, звичайно, цей спосіб лікування зручний для дітей.

На нашому сайті представлений перелік стоматологічних клінік, де грамотні фахівці з радістю прийдуть вам на допомогу, а також дадуть відповідь на всі запитання.

Источник: mydentist

Предыдущие статьи