Корзина
144 отзыва
Трейнери для вирівнювання зубів т4к, Т4а, інфант та інші трейнери компанії MRC

Трейнери для вирівнювання зубів т4к, Т4а, інфант та інші трейнери компанії MRC

Короткий опис функціональності і показаннями до використання трейнеров для вирівнювання зубів т4к, Т4а, інфант та інших трейнеров компанії MRC. Тривалість лікування. Де купити трейнер і як використовувати, відгуки.

01.06.17

Трейнери т4к, Т4а, інфант та інші  ― це силіконові капи які виготовлені з розрахунку среднестатическим показників розміру щелеп і зубів для дітей різного віку і рас.  Апарати Trainer-Системи ™ компанії Myofunctional Reasearch Co. ― це запатентована продукція яку використовують ортодонти в більше ніж 100 країнах світу. Винахідником цих апаратів є доктор Кріс  Фаррел, який у далекому  1971  закінчив Сіднейський університет. Потім він працював у лікарем-ортодонтом в Англії та Австралії і паралельно керував однією з великих багатопрофільних клінік.

   Влітку 1989 року Фаррел  заклав основу компанії Myofunctional Research Co. (Корпорація міофункціональної Досліджень). Поступово продукція компанії почала розходиться по різних країнах і завойовувати все нові і нові ринки. Дійсно трейнери т4к, Т4а, інфант, які показують відмінні клінічні результати, гідні того щоб їх широко використовували у своїй практичній діяльності стоматологи. 

Лікарями 100 країн світу призначаються міофункціональна і Преортодонтіческій трейнери для профілактики розвитку аномалій прикусу, для усунення шкідливих звичок у дітей, а також для лікування вже сформованих патологій зубо-щелепної системи.

 

   Відгуки про преортодонтіче ських трейнерами т4к, інфанти, ортодонтичних трейнерами Т4а Ви можете знайти на сторінках нашого сайту і під описом товару. Всі варіанти призначення, показання до використання, функції і основні плюси апаратів ― все можна знайти на сторінках нашого сайту www.trainers.com.ua.

Предыдущие новости